492209-2026 - Wettbewerb
Polen – Werkzeug – DOSTAWA NARZĘDZI I ARTYKUŁÓW WARSZTATOWYCH cz. II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA NARZĘDZI I ARTYKUŁÓW WARSZTATOWYCH cz. II
BeschreibungPostępowanie jest częścią prowadzonego postępowania „Dostawa narzędzi i artykułów warsztatowych”. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych (nieużywanych) narzędzi i artykułów warsztatowych na potrzeby 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego oraz jednostek na zaopatrzeniu. Zamawiający unieważni postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pochodzące z budżetu, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.4Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, w jakich Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarte zostały w zał. nr 1A do SWZ (formularz cenowy), w którym zawarte zostały żądane minimalne parametry jakościowe produktów. Ofertę należy złożyć, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. Oferta pod rygorem nieważności winna być sporządzona w języku polskim w postaci elektronicznej, podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 910/2014 z dnia 23 lipca 2014r., w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylające dyrektywę 1999/93/WE) przez osobę/osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy w obrocie gospodarczym, zgodnie z aktem rejestracyjnym oraz wymogami ustawowymi lub przez ustawowego pełnomocnika Zamawiający nie wymaga wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Wykonawca jest związany terminem złożonej oferty do dnia 14.11.2026 r.
Interne KennungZP 34A/IV/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 - narzędzia TiRW,
BeschreibungWymagania jakościowe oraz obowiązujące dokumenty, o których mowa w art. 246 ust.2 ustawy Pzp przedmiotu zamówienia zawarte zostały w załączniku nr 1a – „formularz cenowy” do SWZ oraz w załączniku nr 4 do SWZ – „Projekt umowy” do SWZ.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2 - taśma, zapinki
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel3 - podnośnik hydrauliczny
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel4 – podpórki śrubowe, nakładki
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titel5 – wiertarko-wkrętarka
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titel6 – klucz dynamometryczny
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titel7 – adapter
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titel8 - narzędzia dla SUiE,
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titel9 – narzędzia dla OPBMR
Interne Kennung9
LosLOT-0010
Titel10 – myjka
Interne Kennung10
LosLOT-0011
Titel11 – agregaty
Interne Kennung11
LosLOT-0012
Titel12 – nagrzewnica
Interne Kennung12
LosLOT-0013
Titel13 – kompresor
Interne Kennung13
LosLOT-0014
Titel14 – termohigrometr
Interne Kennung14
LosLOT-0015
Titel15 – narzędzia ręczne
Interne Kennung15
LosLOT-0016
Titel16 – elektronarzędzia
Interne Kennung16
LosLOT-0017
Titel17 – stojak motocyklowy
Interne Kennung17
LosLOT-0018
Titel18 – podnośniki kanałowe
Interne Kennung18
LosLOT-0019
Titel19 – wózki warsztatowe
Interne Kennung19
LosLOT-0020
Titel20 – testery i multimetry
Interne Kennung20
LosLOT-0021
Titel21 – narzędzia dla Sekcji Infrastruktury
Interne Kennung21
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji, zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp do wysokości kwoty brutto, dla: Zadania nr 21 - 24.500,00 zł, Zadania nr 22 - 11.100,00 zł, polegające na zwiększeniu podstawowego zakresu dostaw.Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt Umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
LosLOT-0022
Titel22 – drabiny dla Sekcji infrastruktury
Interne Kennung22
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji, zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp do wysokości kwoty brutto, dla: Zadania nr 21 - 24.500,00 zł, Zadania nr 22 - 11.100,00 zł, polegające na zwiększeniu podstawowego zakresu dostaw. Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt Umowy – załącznik nr 4 do SWZ.