See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzamelen en verwerken van harde kunststoffen op recyclageparken van IVM
Beschreibung: De opdracht omvat het inzamelen en verwerken van hout op de recyclageparken van de deelnemende steden en gemeenten van IVM.
Interne Kennung: PPP0DJ-544/6077/2026/19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel West
Beschreibung: De opdracht omvat het inzamelen en verwerken van harde kunststoffen op de recyclageparken van Eeklo, Maldegem en Sint-Laureins/Kaprijke.
Interne Kennung: 2026/19_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel Oost
Beschreibung: De opdracht omvat het inzamelen en verwerken van harde kunststoffen op de recyclageparken van Assenede, Evergem, Lievegem-Lovendegem, Lievegem-Waarschoot en Lievegem-Zomergem.
Interne Kennung: 2026/19 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel Zuidwest
Beschreibung: De opdracht omvat het inzamelen en verwerken van harde kunststoffen op de recyclageparken van Deinze-Deinze, Deinze-Nevele en Zulte.
Interne Kennung: 2026/19 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel Zuidoost
Beschreibung: De opdracht omvat het inzamelen en verwerken van harde kunststoffen op de recyclageparken van Gavere, Nazareth-De Pinte-De Pinte, Nazareth-De Pinte-Nazareth en Sint-Martens-Latem. Dit perceel kan worden uitgebreid met de recyclageparken van Merelbeke-Melle-Merelbeke en Merelbeke-Melle-Melle.
Interne Kennung: 2026/19 4_4