2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaciągnięcie kredytu długoterminowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Miejskiej Szczytno na rok 2026 oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek
Beschreibung: 1. Słownik CPV - oznaczenie według Wspólnego Słownika Zamówień: 66113000-5 - usługi udzielenia kredytu. 2. Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości 6 194 111,26 zł (słownie: sześć milionów sto dziewięćdziesiąt cztery tysiące sto jedenaście złotych 26/100) na sfinansowanie: 1) planowanego deficytu budżetu Gminy Miejskiej Szczytno na 2026 rok: 2 900 000,00 zł, 2) spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek: 3 294 111,26 zł. 3. Spłata kredytu nastąpi w okresie 19 lat począwszy od 2027 roku. 4. Uruchomienie środków nastąpi w trzech transzach w pisemnej dyspozycji wypłaty. 5. Wykonawca postawi do dyspozycji Zamawiającego środki kredytu w terminie zgodnym ze złożoną ofertą i po złożeniu przez Zamawiającego pisemnej dyspozycji wypłaty.
Interne Kennung: FI.271.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001