See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kolejnicového materiálu pro tramvajové tratě
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou dodávky materiálu - dodávky drobného kolejiva pro tramvajové tratě a dodávky kolejiva pro pružné upevnění a konstrukci pevné jízdní dráhy na tramvajových tratích, z důvodu nutnosti oprav, údržby, rekonstrukce a novostavby tramvajových tratí v Praze, v rozsahu modelových příkladů dle jednotlivých částí Veřejné zakázky dále stanovených v této zadávací dokumentaci, jež tvoří přílohu č. 1A a přílohu č. 1B této zadávací dokumentace, a to za podmínek a ve lhůtách uvedených v závazných návrzích Rámcových smluv, které tvoří přílohu č. 2A a přílohu č. 2B této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 19923-2021
Interne Kennung: Dodávky kolejnicového materiálu pro tramvajové tratě
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34941300 Straßenbahnschienen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky kolejiva pro pružné upevnění a konstrukci pevné jízdní dráhy na tramvajových tratích - část B
Beschreibung: Předmětem části „B“ Veřejné zakázky jsou dodávky dle specifikace uvedené v příloze č. 1B - Modelový příklad - Pružné upevnění a pevná jízdní dráha tramvajové tratě.
Interne Kennung: Dodávky kolejiva pro pružné upevnění a konstrukci pevné jízdní dráhy na tramvajových tratích - část B
Haupteinstufung (cpv): 34941600 Gleisverbinder