492254-2026 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Chąśno”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Chąśno”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Chąśno”. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach: Projekt FELD.02.05-IZ.00-0034/23 realizowany w ramach FELD.02.05 Działanie: Odnawialne źródła energii w ramach Priorytetu: Fundusze europejskie dla zielonego łódzkiego, Program: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) Instalacji fotowoltaicznych w ilości 83 szt. wraz z magazynami energii 2) Pomp ciepła - ilość instalacji 43 szt. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno- użytkowym, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungSG.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 42511110 Wärmepumpen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 42511110 Wärmepumpen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten