2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA ERD verzekering Stichting Ceder Groep
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2027 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Robidus zal de analyse uitvoeren teneinde voorgaande te bepalen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2025 765 werknemers in dienst. De verwachte WIA-loonsom in 2027 bedraagt € 44.629.242. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne Kennung: 1056742
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1