2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów. 3. Wszystkie zaoferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części zamówienia. Niniejsze zamówienie składa się z 15 części (pakietów). Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części. 5. W częściach 1- 12 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu w Polsce w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Wyjątek stanowi: pozycja 43 części 2, dla której Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów o innym statusie niż produkt leczniczy, jeżeli spełniają one pozostałe wymagania zawarte w SWZ.
Interne Kennung: 10/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 5. Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793), wyznacza termin składania ofert krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia na dostawę produktów farmaceutycznych, wynikającą z faktu, że obowiązujące umowy zawarte na realizację dostaw leków wygasają w najbliższym czasie. Produkty farmaceutyczne objęte zamówieniem stanowią niezbędny element procesu udzielania świadczeń zdrowotnych przez Zamawiającego, a zachowanie ciągłości ich dostaw jest konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów oraz prawidłowego funkcjonowania podmiotu leczniczego. Produkty farmaceutyczne objęte zamówieniem są wykorzystywane w bieżącej działalności leczniczej Zamawiającego, a ich dostępność warunkuje możliwość nieprzerwanego udzielania świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych oraz realizację obowiązków wynikających z przepisów o działalności leczniczej. Brak zawarcia nowej umowy przed upływem okresu obowiązywania dotychczasowych kontraktów mógłby skutkować przerwaniem ciągłości dostaw produktów leczniczych, ograniczeniem możliwości realizacji świadczeń zdrowotnych oraz powstaniem ryzyka zagrożenia zdrowia i życia pacjentów. Jednocześnie skrócenie terminu składania ofert nie narusza zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców. Przedmiot zamówienia jest standardowy, powszechnie dostępny na rynku, a jego zakres oraz wymagania zostały opisane w sposób jednoznaczny i wyczerpujący, co umożliwia wykonawcom przygotowanie ofert pomimo skróconego terminu. Mając na uwadze powyższe okoliczności, Zamawiający uznaje, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, uzasadniająca skrócenie terminu składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz1. produkty farmaceutyczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakup
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: cz2. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: cz3. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: cz4. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: cz5. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: cz6. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: cz7. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: cz8. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: cz9. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: cz10. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: cz11. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: cz12. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0013
Titel: cz13. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 13
Los: LOT-0014
Titel: cz14. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 14
Los: LOT-0015
Titel: cz15. produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: część 15