2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch materiaal t.b.v. de bedrijfsvoering
Beschreibung: Het leveren van technisch materiaal t.b.v. de bedrijfsvoering van Domeinen Roerende Zaken (DRZ) De Opdracht is geraamd op € 300.000,- exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst, inclusief eventuele verlengingen. De maximale waarde van de Opdracht is berekend over de maximale duur van de raamovereenkomst inclusief de opties tot verlengingen en bedraagt €350.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: IUC25-662
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen, 44316400 Metallwaren
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gehele opdracht in één (1) perceel. De Opdracht is geraamd op € 300.000,- exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst, inclusief eventuele verlengingen. De maximale waarde van de Opdracht is berekend over de maximale duur van de raamovereenkomst inclusief de opties tot verlengingen en bedraagt €350.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties