492363-2026 - Ergebnis
Tschechien – Laborzentrifugen und Zubehör – Motolské onkologické centrum – vybavení onkologických oddělení – laboratorní technika
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMotolské onkologické centrum – vybavení onkologických oddělení – laboratorní technika
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka centrifugy – 1. část VZ, suchého ohřevu – 2. část VZ (dále a výše jen „přístroj“) včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb.
Interne Kennung226/VZ/2026/AN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCentrifuga 1 ks
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka centrifugy včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb.
Interne Kennung226/VZ/2026/AN-1. část
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku vyplývajícího ze smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace. Pro vyloučení pochybností zadavatel výslovně uvádí, že vyhrazená změna závazku dle odst. 13.1 zadávací dokumentace se nevztahuje na plnění dle kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
LosLOT-0002
TitelSuchý ohřev 6 ks
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka suchého ohřevu včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb.
Interne Kennung226/VZ/2026/AN-2. část
Haupteinstufung (cpv): 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten