2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 szt. lekkich samochodów rozpoznawczo-ratowniczych typu pickup z napędem 4x4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. lekkich samochodów rozpoznawczo-ratowniczych typu pickup z napędem 4x4. Samochody przeznaczone są dla OR KaZZ w Starej Lubowni oraz Bardejowie. Pojazdy muszą spełniać wymagania słowackich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. Pojazdy winne spełniać wszelkie wymogi przepisów dopuszczających ich do ruchu poza granicami Republiki Słowacji. Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Oznakowanie pojazdu Państwowej Straży Pożarnej Republiki Słowackiej musi być zgodne z instrukcją Uchwała nr 42/2006 w sprawie jednolitego oznakowania pojazdów mechanicznych Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Republiki Słowackiej z późniejszymi zmianami, propozycja oznakowania pojazdu musi zostać zatwierdzona przez Prezydium Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Republiki Słowackiej min 10 dni przed jej ostateczną realizacją. Samochód fabrycznie nowy rok produkcji min 2024, nadwozie typu PICK UP. liczba miejsc do siedzenia – 5, ilość drzwi – 4. Zamawiający dopuści pojazdy z rejestracja czasową w celu przeprowadzenia badań technicznych i uprzywilejowania. Kolorystyka pojazdu - kolor nadwozia czerwony RAL 3000 lub srebrny. Skrzynia biegów automatyczna. Pojemność zbiornika paliwa min. 75 l. Pełnowymiarowe koło zapasowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 606971-2025
Interne Kennung: WZP.2371.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34110000 Personenkraftwagen, 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001