2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vendor Management Systeem (VMS) Enexis
Beschreibung: Zie paragraaf 1.1 van de Selectieleidraad. Geschatte omvang van €13.500.000,-. Zie voor meer informatie paragraaf 1.3 van de Selectieleidraad.
Interne Kennung: ITR-1000895
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Enexis heeft voor een onderhandelingsprocedure gekozen omdat wij het belangrijk vinden eerst het aantal gegadigden terug te brengen naar 5 en feedback te verkrijgen van Inschrijvers op het onderdeel prijs, om tot een passende inschrijving (best and final offer (BAFO)) te komen. Zie voor meer informatie paragraaf 2.1 van de Selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie de Selectieleidraad.