See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van catering producten gemeente Enschede
Beschreibung: De gemeente Enschede als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het periodiek leveren van catering gerelateerde producten ten behoeve van de genoemde locaties van de gemeente Enschede. Deze aanbesteding wordt gedaan om een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 2 jaar, met een optie tot verlenging door opdrachtgever van 4 maal 1 jaar. Dit betekent dat er in totaal een maximale looptijd van 6 jaar is. We hebben de catering binnen de gemeente jarenlang uitbesteed. Op dit moment zijn we dat weer zelf gaan doen. Dit houdt in dat we nu ook verantwoordelijk zijn voor o.a. het zelf bestellen van alle (catering)producten. Onze (catering)medewerkers zijn verantwoordelijk voor de dagelijkse lunchvoorziening en de vergader- en banquetingcatering. We gaan uit van een verwachte afname van €550.000,- per jaar exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Betreft vooralsnog het leveren aan de genoemde locaties zoals omschreven in aanbestedingsdocument: Indien als gevolg van organisatiewijzigingen een locatie wordt toegevoegd of vervalt, wordt deze wijziging geacht onderdeel te zijn van de raamovereenkomst. Het leveren van cateringproducten op nieuwe of gewijzigde locaties valt onder dezelfde voorwaarden en tarieven als opgenomen in deze aanbesteding, mits de totale opdrachtwaarde binnen de in de leidraad opgenomen maximale waarde van de raamovereenkomst blijft. Daarnaast: Gemeente Losser Gedurende de looptijd van de overeenkomst bestaat de mogelijkheid dat gemeente Losser aansluit bij deze overeenkomst, in welk geval de gemeente Losser gebruik kan maken van de raamovereenkomst die wordt gesloten tussen de gemeente Enschede en opdrachtnemer. Opdrachtnemer verplicht zich in dat geval de dienstverlening ook aan gemeente Losser te leveren tegen dezelfde condities als overeengekomen met gemeente Enschede. Gemeente Losser maakt bij aanvang van de overeenkomst geen deel uit van de opdracht, maar kan gedurende de looptijd alsnog besluiten om gebruik te maken van de raamovereenkomst. De verwachte afname bij gemeente Losser bedraagt €30.000,- per jaar exclusief btw. Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ontleend.