See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov seniorů 21. století
Beschreibung: Předmětem soutěže je pilotní typový projekt moderního domova pro seniory navržený v souladu s aktuálním materiálně-technickým standardem vydaným Ministerstvem práce a sociálních věcí. Návrh domova pro seniory soutěžící zpracují na stavební parcelu v katastru města Lysá nad Labem s celkovou kapacitou 70 lůžek.
Interne Kennung: LYM
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001