2. Verfahren
Verfahren
Titel: verhuizing, levering, installatie en het onderhoud van klimaatkamers ten behoeve van een NPEC–UU Plant Research Facility
Beschreibung: De Universiteit Utrecht is voornemens om de hierna omschreven opdracht rechtstreeks te gunnen aan Photon Systems Instruments, gevestigd aan de Průmyslová 470, 664 24 Drásov, Tsjechie, Trade Register nummer: C 27560. De opdracht betreft betreft de verhuizing van de bestaande apparatuur (van Photon Systems Instruments) als ook de levering, installatie en het onderhoud van klimaatkamers en klimaatcabines ten behoeve van een NPEC–UU Plant Research Facility en de integratie daarvan in de nieuwe klimaatkamers, ten behoeve van onderzoek binnen het departement Biologie / faculteit Betawetenschappen. Wanneer u vragen of bezwaren heeft naar aanleiding van dit voornemen, dan verzoeken wij u om contact op te nemen met Anja Timminga via a.timminga@uu.nl ten behoeve van het verkrijgen van een nadere toelichting respectievelijk om ons in de gelegenheid te stellen uw eventuele bezwaren te beoordelen. De geraamde opdrachtwaarde is 7.000.000,- euro inclusief btw gedurende de looptijd van de overeenkomst / de initiële looptijd (de garantieperiode van 2 jaar plus de vaste periode van 6 jaar aan onderhoud). Na het verstrijken van de vaste periode van 8 jaar kunnen we de overeenkomst telkens met 2 jaar verlengen.
Interne Kennung: 25/1000.1002/009
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1