492472-2026 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Zabezpečení služeb IS Vema
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZabezpečení služeb IS Vema
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je správa personálního informačního systému Vema (dále jen „IS Vema“) v resortu Ministerstva zdravotnictví (dále také jen „MZD“) včetně maintenance, která mimo jiné zahrnuje poskytování update, zajištění legislativního rozvoje IS Vema a další služby, které jsou vymezeny v příloze č. 02 Specifikace předmětu plnění a dalších přílohách této zadávací dokumentace.   Předmětem plnění veřejné zakázky budou: A. Průběžně poskytované služby – podpora IS Vema (produkční i testovací prostředí) B. Jednorázově poskytované služby – podpora IS Vema hrazená nad rámec paušálu v předpokládaném rozsahu 1885 hodin za období 36 měsíců.
Interne Kennung02/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je správa personálního informačního systému Vema (dále jen „IS Vema“) v resortu Ministerstva zdravotnictví včetně maintenance, která mimo jiné zahrnuje poskytování update, zajištění legislativního rozvoje IS Vema a další služby, které jsou vymezeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace. Předmětem plnění veřejné zakázky budou: A. Průběžně poskytované služby – podpora IS Vema (produkční i testovací prostředí) B. Jednorázově poskytované služby – podpora IS Vema hrazená nad rámec paušálu v předpokládaném rozsahu 1885 hodin za období 36 měsíců.