2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění licencí statistického SW SAS včetně podpory pro ČSÚ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění obnovy a podpory ke stávajícím licencím statistického SW SAS pro roky 2026-2028. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 25015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48463000 Statistiksoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, a to v rámci čl. VII odst. 6 (změna ve veřejnoprávní regulaci) a příloze č. 1 části "Implementace do prostředí ČSÚ" (změna lhůty pro upgrade).