492522-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – „Wykonanie zabiegów ochronny czynnej obejmujące koszenie oraz usuwanie nalotu i podrostów drzew i krzewów”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wykonanie zabiegów ochronny czynnej obejmujące koszenie oraz usuwanie nalotu i podrostów drzew i krzewów”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 ze zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki łąkowo – rolnej oraz ochrony przyrody do wykonania na terenie Nadleśnictwa Płytnica w roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung398753-2025
Interne KennungSA.270.3.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 441 ustawy Prawa zamówień publicznych.