2. Verfahren
Verfahren
Titel: Záchranná letecká vesta - nákup
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 180 kusů systémů záchranné letecké vesty s balistickou ochranou, 4 kusů kontrolně měřící techniky pro provedení kontrol nafukovacího límce a 4 kusů tlakových lahví na stlačený vzduch. Provedení školeni v obsluze, údržbě a pravidelných revizích pro max. 10 osob, splňujících minimální parametry a kritéria uvedená ve Specifikaci požadovaného plnění.
Interne Kennung: 107V321002050
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35815000 Kugelsichere Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38340000 Mengenmessinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SpMO 50352/2026-1350