See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO NA POTRZEBY STAROSTWA POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO - cz I.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego. 1) Część 1 zamówienia – Poprawa cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego – część I 2) Część 2 zamówienia – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego w 2025 roku.
Vorherige Bekanntmachung: 75702-2025
Interne Kennung: IZA.272.1.18.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: .
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 48822000 Computerserver, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Część 1 zamówienia – Poprawa cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego – część I
Beschreibung: Poprawa cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego – część I
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Los: LOT-0002
Titel: 2. Część 2 zamówienia – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego w 2025 roku.
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego w 2025 roku
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme