492565-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – System gospodarki odpadami komunalnymi – wywóz odpadów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystem gospodarki odpadami komunalnymi – wywóz odpadów
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych. Odbiór obejmuje niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz odpady komunalne zbierane selektywnie, w szczególności: papier, szkło, tworzywa sztuczne, bioodpady. W ramach zamówienia przewiduje się również odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Ponadto mieszkańcy będą mieli możliwość przekazywania przeterminowanych leków do wybranych aptek, na zasadach określonych odrębnymi przepisami. Realizacja zamówienia stanowi element gminnego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, którego funkcjonowanie ma umożliwić Zamawiającemu realizację obowiązków ustawowych w zakresie osiągania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu oraz ograniczenia składowania odpadów. W ramach realizacji zamówienia Zamawiający przewiduje wprowadzenie rozwiązań umożliwiających bieżący nadzór nad prawidłowością i terminowością świadczenia usługi odbioru odpadów komunalnych, w tym poprzez monitorowanie tras pojazdów oraz dokumentowanie realizowanych czynności odbioru. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ (załącznik nr 1 do umowy). 2) Obowiązki Wykonawcy – załącznik nr 7 do SWZ (załącznik nr 2 do umowy). 3) Dodatkowe informacje niezbędne do prawidłowej kalkulacji kosztów w ofercie Wykonawcy – załącznik nr 8 do SWZ. 4) Wzór umowy – załącznik nr. 5 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi: System gospodarki odpadami komunalnymi – wywóz odpadów. 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych. Odbiór obejmuje niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz odpady komunalne zbierane selektywnie, w szczególności: papier, szkło, tworzywa sztuczne, bioodpady. W ramach zamówienia przewiduje się również odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Ponadto mieszkańcy będą mieli możliwość przekazywania przeterminowanych leków do wybranych aptek, na zasadach określonych odrębnymi przepisami. Realizacja zamówienia stanowi element gminnego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, którego funkcjonowanie ma umożliwić Zamawiającemu realizację obowiązków ustawowych w zakresie osiągania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu oraz ograniczenia składowania odpadów. W ramach realizacji zamówienia Zamawiający przewiduje wprowadzenie rozwiązań umożliwiających bieżący nadzór nad prawidłowością i terminowością świadczenia usługi odbioru odpadów komunalnych, w tym poprzez monitorowanie tras pojazdów oraz dokumentowanie realizowanych czynności odbioru.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy