2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do maszyn poligraficznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do maszyn poligraficznych (kod CPV: 30125000-1, 22600000-6). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz § 4 projektu umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22600000 Tinte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji.