492586-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Ausrüstungen für Feldsportarten und Hallensportarten – Sistem complex de mantinela
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sistem complex de mantinela
Beschreibung: Achiziția unui sistem complet de mantinelă modulară și a dotărilor auxiliare aferente (cabine de jucători, cabine de penalizare, cabină arbitri, masă oficială etc.), conform standardelor IIHF. Maxim 90 zile pentru livrare și montaj, după semnarea contractului de catre ambele parti.
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37450000 Ausrüstungen für Feldsportarten und Hallensportarten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1