See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF/UPOL – Doplnění vybavení Centra pro práci s laboratorními zvířaty – rozděleno na části
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka vybavení Centra pro práci s laboratorním zvířaty chovnými nádobami s příslušenstvím, úložnými prostory a přístrojového vybavení pro operační sály. Předmět plnění – veřejná zakázka – je rozdělen na 3 části.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85210000 Haustierzuchten, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LF/UPOL – Doplnění vybavení Centra pro práci s laboratorními zvířaty – část 1
Beschreibung: Chovný systém pro myši, potkany, morčata
Interne Kennung: LF/UPOL – Doplnění vybavení Centra pro práci s laboratorními zvířaty – část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85210000 Haustierzuchten
Los: LOT-0003
Titel: LF/UPOL – Doplnění vybavení Centra pro práci s laboratorními zvířaty –část 3
Beschreibung: Přístrojové vybavení pro operační sály
Interne Kennung: LF/UPOL – Doplnění vybavení Centra pro práci s laboratorními zvířaty –část 3
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0002
Titel: LF/UPOL – Doplnění vybavení Centra pro práci s laboratorními zvířaty – část 2
Beschreibung: Vybavení mycí místnosti uživatelského zařízení
Interne Kennung: LF/UPOL – Doplnění vybavení Centra pro práci s laboratorními zvířaty – část 2