492589-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Umzugsdienste – Verhuisdiensten gemeente Land van Cuijk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVerhuisdiensten gemeente Land van Cuijk
Beschreibungemeente Land van Cuijk maakt met enige regelmaat gebruik van verhuis- en opslagdiensten. Er hebben in de het afgelopen jaar meerdere verhuisbeweging plaats gevonden. Gezien de omvang van de werkzaamheden zullen wij opnieuw de dienst verhuizingen aanbesteden. Graag wordt hiervoor een raamovereenkomst afgesloten. €0
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenContract voor 2 jaar met de optie om 2x met 1 jaar te verlengen.