2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace veřejného osvětlení v obci Velká nad Veličkou
Beschreibung: • Předmětem veřejné zakázky je dodávka svítidel a s tím související dodávka materiálu a montážní a stavební práce za účelem modernizace veřejného osvětlení (dále jen „VO“) v obci Velká nad Veličkou. • Účelem rekonstrukce je snížení energetické náročnosti soustavy VO a podstatné snížení budoucích provozních nákladů soustavy VO související s poruchami a škodami stávajících svítidel při současném splnění světelně-technických parametrů v souladu s normami ČSN EN 13 201 a ČSN EN 12 464-2 a podmínkami poskytovatele dotace. Z toho důvodu stanovil zadavatel soubor minimálních světelně-technických parametrů dodávaných LED svítidel VO (viz přílohy ZD č. 13.a Technické požadavky na dodávané výrobky a jejich montáž a 13.b Technická specifikace parametrů pro silniční svítidlo VO), kde jsou shrnuty požadavky směřující k snížení energetické náročnosti, vedlejších provozních nákladů na provoz a údržbu a zajištění požadovaných kvalitativních parametrů VO. • Rekonstrukce VO v obci Velká nad Veličkou spočívá v dodávce materiálu pro provedení rekonstrukce, jejich úplná instalace a zprovoznění dle podmínek ZD. V rámci rekonstrukce bude dodán následující materiál či zařízení: - 332 ks LED svítidel pro VO - 84 ks výložníků a nástavců pro VO - 10 ks silničních ocelových stožárů pro VO - 8 ks čítačů provozních hodin do stávajících rozvaděčů VO • Bude provedena demontáž stávajících svítidel (282 ks), montáž nových svítidel (332 ks), montáž výložníků (65 ks) a nástavců (19 ks), montáž 98 ks pojistek do svítidel a montáž 8 ks čítačů do rozvaděčů VO. • V rámci akce budou provedeny nezbytné stavební práce, tj. demontáž holého nadzemního vedení a montáž izolovaného nadzemního vedení VO včetně kotevních svorek a háků v délce 3100 m, montáž 10 ks silničních sloupů VO včetně vystrojení, zemní práce pro podzemní vedení VO, spočívající ve výkopu rýhy 35x80 cm v délce 376 m do kterého bude položen kabel vedení VO CYKY 4x10.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ01102024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen