492590-2026 - Wettbewerb
Finnland – Bauarbeiten – Kirkkonummen seurakuntayhtymän Pappilan kalusteet, varusteet ja puusepän työt
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kirkkonummen seurakuntayhtymän Pappilan kalusteet, varusteet ja puusepän työt
Beschreibung: Hankinta sisältää Kirkkonummen seurakuntayhtymän Pappilan kiintokalusteista, varusteista ja puusepän töistä tämän tarjouspyynnön ja liiteasiakirjojen mukaisesti rajattuna ja täysin valmiiksi tehtynä. Työssä noudatetaan Rakennusurakan Yleisiä Sopimusehtoja YSE 1998. Tässä tarjouspyynnössä pyydetään tarjouksia seuraavista osaurakoista: •Osa-alue A: OU13 Kiintokalusteet ja varusteet •Osa-alue B: OU14 Puusepän työt
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-053537-LOT-0001