See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół. 2. Zamawiający podzielił niniejsze zamówienie na następujące dwa zadania / dwie części : Część I: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe”; Część II: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka” . 3. Opis przedmiotu zamówienia: 3.1. Część I „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe”. 1) Zamówienie obejmuje zakup biletów miesięcznych na wskazanych przez Zamawiającego trasach, tj: w ramach Zadania Nr 1 – Trasa Nr 1 i Trasa Nr 2 (dowożenie uczniów do Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w skład którego wchodzi: Szkoła Podstawowa w Objeździe i Przedszkole w Objeździe). W ramach zakupionego biletu miesięcznego Wykonawca zapewnia przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonych: przedszkola i szkoły w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych w szkole i w przedszkolu oraz odwiezienie dzieci i uczniów po zajęciach w przedszkolu, lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. Trasa Nr 1 - dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe (Szkoły Podstawowej w Objeździe i Przedszkola w Objeździe) Trasa Nr 2 - dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe (Szkoły Podstawowej w Objeździe i Przedszkola w Objeździe) 2) Planowaną, szacunkową liczbę dzieci dowożonych określa Zał. nr 12.1 do SWZ - tj. 230 biletów (trasa nr 1 - 90 biletów, trasa nr 2 - 140 biletów). 3) Liczba dzieci dojeżdżających, wskazana w pkt. 3, została określona na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie potrzeb dowozu dzieci w okresie objętym przedmiotem umowy. Liczba dzieci ulega uaktualnieniu stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego. 4) Zamówienie obejmuje wyjazd ze wskazanego przez Zamawiającego miejsca, przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonej szkoły lub przedszkola w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych oraz odwiezienie uczniów po zajęciach lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. 5) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opiekuna. Liczba opiekunów musi być dostosowana do liczby wykonywanych kursów w taki sposób, aby w każdym wykonywanym kursie był opiekun. 3.2. Część II „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka”. 1) Przedmiotem umowy są sukcesywne przewozy dzieci/uczniów do szkół: Szkoły Podstawowej w Charnowie, Szkoły Podstawowej w Zaleskich i w m. Ustka w okresie: od dnia 01 września 2024 roku do dnia zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2024/2025, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego (dni nauki szkolnej) i przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 r., poz. 1211) oraz organizacją pracy szkół ustalonych przez dyrektorów szkół, objętych dowożeniem Zadania Nr 2: Trasa Nr 3, Trasa Nr 4, Trasa Nr 5 i Trasa Nr6. Trasa Nr 3 - dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Charnowie i w m. Ustka Trasa Nr 4 - dowóz uczniów do szkół w m. Ustka Trasa Nr 5 - dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Zaleskich Trasa Nr 6 - dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Zaleskich 2) Planowaną, szacunkową liczbę dzieci dowożonych określa Zał. nr 12.2 do SWZ - tj. 217 biletów (trasa nr 3- 70 biletów, trasa nr 4 - 40 biletów, trasa nr 5 – 90 biletów, trasa nr 6 – 17 biletów). 3) Liczba dzieci dojeżdżających, wskazana w ust. 2, została określona na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie potrzeb dowozu dzieci w okresie objętym przedmiotem umowy. Liczba dzieci ulega uaktualnieniu stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego. 4) Zamówienie obejmuje wyjazd ze wskazanego przez Zamawiającego miejsca, przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonej szkoły w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych oraz odwiezienie uczniów po zajęciach lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. 5) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opiekuna. Liczba opiekunów musi być dostosowana do liczby wykonywanych kursów w taki sposób, aby w każdym wykonywanym kursie był opiekun.
Vorherige Bekanntmachung: 638328-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Część I: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe”;
Beschreibung: Część I: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe”; 1) Zamówienie obejmuje zakup biletów miesięcznych na wskazanych przez Zamawiającego trasach, tj: w ramach Zadania Nr 1 – Trasa Nr 1 i Trasa Nr 2 (dowożenie uczniów do Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w skład którego wchodzi: Szkoła Podstawowa w Objeździe i Przedszkole w Objeździe). W ramach zakupionego biletu miesięcznego Wykonawca zapewnia przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonych: przedszkola i szkoły w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych w szkole i w przedszkolu oraz odwiezienie dzieci i uczniów po zajęciach w przedszkolu, lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. Trasa Nr 1 - dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe (Szkoły Podstawowej w Objeździe i Przedszkola w Objeździe) Trasa Nr 2 - dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe (Szkoły Podstawowej w Objeździe i Przedszkola w Objeździe) 2) Planowaną, szacunkową liczbę dzieci dowożonych określa Zał. nr 12.1 do SWZ - tj. 230 biletów (trasa nr 1 - 90 biletów, trasa nr 2 - 140 biletów). 3) Liczba dzieci dojeżdżających, wskazana w pkt. 3, została określona na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie potrzeb dowozu dzieci w okresie objętym przedmiotem umowy. Liczba dzieci ulega uaktualnieniu stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego. 4) Zamówienie obejmuje wyjazd ze wskazanego przez Zamawiającego miejsca, przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonej szkoły lub przedszkola w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych oraz odwiezienie uczniów po zajęciach lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. 5) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opiekuna. Liczba opiekunów musi być dostosowana do liczby wykonywanych kursów w taki sposób, aby w każdym wykonywanym kursie był opiekun.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Część II: Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka.
Beschreibung: Część II: Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka. 1) Przedmiotem umowy są sukcesywne przewozy dzieci/uczniów do szkół: Szkoły Podstawowej w Charnowie, Szkoły Podstawowej w Zaleskich i w m. Ustka w okresie: od dnia 01 września 2024 roku do dnia zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2024/2025, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego (dni nauki szkolnej) i przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 r., poz. 1211) oraz organizacją pracy szkół ustalonych przez dyrektorów szkół, objętych dowożeniem Zadania Nr 2: Trasa Nr 3, Trasa Nr 4, Trasa Nr 5 i Trasa Nr6. Trasa Nr 3 - dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Charnowie i w m. Ustka Trasa Nr 4 - dowóz uczniów do szkół w m. Ustka Trasa Nr 5 - dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Zaleskich Trasa Nr 6 - dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Zaleskich 2) Planowaną, szacunkową liczbę dzieci dowożonych określa Zał. nr 12.2 do SWZ - tj. 217 biletów (trasa nr 3- 70 biletów, trasa nr 4 - 40 biletów, trasa nr 5 – 90 biletów, trasa nr 6 – 17 biletów). 3) Liczba dzieci dojeżdżających, wskazana w ust. 2, została określona na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie potrzeb dowozu dzieci w okresie objętym przedmiotem umowy. Liczba dzieci ulega uaktualnieniu stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego. 4) Zamówienie obejmuje wyjazd ze wskazanego przez Zamawiającego miejsca, przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonej szkoły w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych oraz odwiezienie uczniów po zajęciach lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. 5) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opiekuna. Liczba opiekunów musi być dostosowana do liczby wykonywanych kursów w taki sposób, aby w każdym wykonywanym kursie był opiekun.