492655-2026 - Ergebnis
Polen – Chemische Erzeugnisse – Ampułka z odczynnikiem RN-10ml
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAmpułka z odczynnikiem RN-10ml
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Ampułek z odczynnikiem RN-10ml w ilości 121 000 szt. (w tym zamówienie gwarantowane 110 000 szt. oraz zamówienie opcjonalne 11 000 szt.). Odczynnik RN konfekcjonowany w szkle ampułki jest środkiem bojowym obrony przed bronią masowego rażenia, przeznaczony do pozoracji pola walki, imitującym występowanie skażenia chemicznego. Ampułki wykorzystywane są do prowadzenia szkolenia oraz kontroli sprzętu i wyposażenia ochrony indywidualnej i zbiorowej.
Vorherige Bekanntmachung227167-2026
Interne KennungAU/53/X/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa Ampułek z odczynnikiem RN-10 ml
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Ampułek z odczynnikiem RN-10ml w ilości 121 000 szt. (w tym zamówienie gwarantowane 110 000 szt. oraz zamówienie opcjonalne 11 000 szt.).
Menge121 000 Stück