492671-2025 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Nadzór przyrodniczy nad robotami w ramach Projektu: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej” z podziałem na 3 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNadzór przyrodniczy nad robotami w ramach Projektu: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej” z podziałem na 3 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest nadzór przyrodniczy nad robotami budowlanymi w ramach Projektu: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej” Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej”, wykonywanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 Priorytet. FEPW II. Energia i klimat Działanie: 2.3. Bioróżnorodność, zawartej pomiędzy: Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Warszawie a Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie. Zamówienie składa się z następujących części: Cz. 1 Pełnienie kompleksowego nadzoru przyrodniczego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na dwóch z sześciu odcinków wchodzących w zakres Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej”, tj. na odcinku 1.1 Zwiększenie retencji powierzchniowej i wgłębnej w miejscowości Umianowice i na odcinku 1.6 Renaturyzacja delty śródlądowej rzeki Nidy Cz. 2 Pełnienie kompleksowego nadzoru przyrodniczego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na trzech z sześciu odcinków wchodzących w zakres Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej”, na odcinku 1.2 Przywrócenie drożności korytarza ekologicznego rzeki Nidy i jej dopływów - udrożnienie barier migracyjnych dla organizmów wodnych na rzece Nida i Brzeźnica, 1.3 Przywrócenie drożności korytarza ekologicznego rzeki Mierzawa - udrożnienie barier migracyjnych dla organizmów wodnych na rzece Mierzawa, oraz 1.5 Rewitalizacja zalewu pińczowskiego oraz starorzeczy rzeki Nidy w rejonie oczyszczalni miasta Pińczów, Cz. 3 Pełnienie kompleksowego nadzoru przyrodniczego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na jednym z sześciu odcinków wchodzących w zakres Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej”, tj. na odcinku 1.4 Rewitalizacja starorzecza rzeki Nidy w miejscowości Brzeźno
Interne KennungK.ROZ.2710.59.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPełnienie kompleksowego nadzoru przyrodniczego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na dwóch z sześciu odcinków wchodzących w zakres Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej”(...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest nadzór przyrodniczy nad robotami budowlanymi w ramach Projektu: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej” Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej”, wykonywanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 Priorytet. FEPW II. Energia i klimat Działanie: 2.3. Bioróżnorodność, zawartej pomiędzy: Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Warszawie a Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelPełnienie kompleksowego nadzoru przyrodniczego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na trzech z sześciu odcinków odcinków wchodzących w zakres Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej” (...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest nadzór przyrodniczy nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na sześciu odcinkach wchodzących w zakres Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej”, tj. na odcinkach: - 1.2 Przywrócenie drożności korytarza ekologicznego rzeki Nidy i jej dopływów - udrożnienie barier migracyjnych dla organizmów wodnych na rzece Nida i Brzeźnica, - 1.3 Przywrócenie drożności korytarza ekologicznego rzeki Mierzawa - udrożnienie barier migracyjnych dla organizmów wodnych na rzece Mierzawa, - 1.5 Rewitalizacja zalewu pińczowskiego oraz starorzeczy rzeki Nidy w rejonie oczyszczalni miasta Pińczów
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelPełnienie kompleksowego nadzoru przyrodniczego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na jednym z sześciu odcinków odcinków wchodzących w zakres Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej” (...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest nadzór przyrodniczy nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na sześciu odcinkach wchodzących w zakres Projektu pn.: „Odbudowa różnorodności biologicznej doliny Nidy, poprzez odbudowę korytarzy ekologicznych i zwiększenie retencji gruntowej”, tj. na odcinku: - 1.4 Rewitalizacja starorzecza rzeki Nidy w miejscowości Brzeźno
Interne KennungCzęść 3