2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów do szkół i placówek oświatowych w latach szkolnych 2026/2027 oraz 2027/2028 w gminie Choszczno.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych na rzecz dzieci i uczniów pełnosprawnych i niepełnosprawnych na podstawie art. 32 ust. 5 i ust. 6 oraz art. 39 ust. 3 i ust. 4 ustawy Prawo oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz.U. z 2025 r. poz. 1043 ze zm.), tj. na trasie: dom - szkoła - dom, pod opieką osoby dorosłej. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 części (zadania): Zadanie 1 – Trasa 1 Zadanie 2 – Trasa 2 Zadanie 3 – Trasa 3 Zadanie 4 – Trasa 4 Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia, tzn. złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Trasa nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - dowóz dzieci i uczniów zamieszkałych na terenie gminy Choszczno w roku szkolnym 2026/2027 (bilety miesięczne), w roku szkolnym 2027/2028 (bilety miesięczne) do: Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Wojska Polskiego w Choszcznie z miejscowości: • Smoleń – 13 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie z miejscowości: • Smoleń – 2 uczniów • Stawin – 9 uczniów • Koplin – 4 uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Zamęcinie z miejscowości: • Gleźno – 9 uczniów • Stary Klukom – 10 uczniów • Zwierzyń – 17 uczniów • Nowe Żeńsko – 8 uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sławęcinie z miejscowości: • Piasecznik – 19 uczniów • Radaczewo – 21 uczniów • Stradzewo – 17 uczniów • Sulino – 12 uczniów • Sułowo – 3 uczniów • Radlice - 3 uczniów • Witoszyn – 3 uczniów • Bonin – 1 uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie z miejscowości: • Rzecko – 28 uczniów • Rzeczki – 2 uczniów • Kołki – 12 uczniów • Krzowiec – 7 uczniów • Łasko – 5 uczniów • Wygon – 6 uczniów • Breń – 3 uczniów • Bierzwnik – 5 uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Korytowie z miejscowości: • Raduń – 3 uczniów • Wardyń – 26 uczniów • Zieleniewo – 7 uczniów • Kaszewo – 2 uczniów Publiczne Przedszkole Nr 5 w Choszcznie z miejscowości: • Smoleń – 1 uczeń
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Trasa nr 2
Beschreibung: Zadanie Nr 2 - dowóz uczniów pełnosprawnych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Choszczno w roku szkolnym 2026/2027 oraz w roku szkolnym 2027/2028 do: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach: • liczba kilometrów: 1648 km x 1 miesiąc = 1648 km x 20 miesięcy = 32 960 km • Choszczno – 2 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie: • liczba kilometrów: 720 km x 1 miesiąc = 720 km x 20 miesięcy = 14 400 km • Rudniki – 9 uczniów • Baczyn – 1 uczeń Szkoły Podstawowej im Wojska Polskiego Nr 1 w Choszcznie • liczba kilometrów: 224 km x 1 miesiąc = 224 km x 20 miesięcy = 4 480 km • Baczyn – 2 uczeń Punktu przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Zamęcinie • liczba kilometrów: 1284 km x 1 miesiąc = 1284 km x 20 miesięcy = 25 680 km • Stary Klukom – 1 uczeń • Gleźno – 1 uczeń Punktu przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sławęcinie • liczba kilometrów: 1160 km x 1 miesiąc = 1160 km x 20 miesięcy = 23 200 km • Radaczewo – 1 uczeń • Stradzewo – 2 uczniów
Los: LOT-0003
Titel: Trasa nr 3
Beschreibung: Zadanie Nr 3 - dowóz uczniów zamieszkałych na terenie gminy Choszczno w roku szkolnym 2026/2027 oraz w roku szkolnym 2027/2028 do: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie • liczba kilometrów: 5 900 km x 1 miesiąc = 5 900 km x 20 miesięcy = 118 000 km • Choszczno – 13 uczniów • Roztocze – 1 uczeń • Rzecko – 1 uczeń • Stary Klukom – 1 uczeń Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy Nr 1w Suliszewie • liczba kilometrów: 1 700 km x 1 miesiąc = 1 700 km x 20 miesięcy = 34 000 km • Kołki - 3 uczniów • Krzowiec – 1 uczeń • Rzecko – 1 uczeń
Los: LOT-0004
Titel: Trasa nr 4
Beschreibung: Zadanie Nr 4 - dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Choszczno w roku szkolnym 2026/2027 oraz w roku szkolnym 2027/2028 do: • liczba kilometrów: 8 600km x 1 miesiąc = 8 600 km x 20 miesięcy = 172 000 km Niepublicznego Przedszkola BRATEK w Barlinku ul. Szosowa 2B • Choszczno, ul. Wolności – 2 uczniów • Choszczno, ul. Wolności – 1 uczeń • Wardyń – 1 uczeń • Zamęcin – 1 uczeń Szkoły przysposabiającej do Pracy BRATEK w Barlinku ul. Sienkiewicza 15 • Koplin – 1 uczeń Niepublicznego Przedszkola BRATEK w Laskowie • Koplin – 1 uczeń • Choszczno, ul. Kościuszki – 1 uczeń • Choszczno, ul. Chrobrego – 1 uczeń • Wardyń – 1 uczeń • Stradzewo – 1 uczeń • Stary Klukom – 1 uczeń • Choszczno ul. Rynek – 1 uczeń Ośrodka Rewalidacyjno Wychowawczego BRATEK w Barlinku ul. Sienkiewicza 15 • Oraczewice – 2 uczniów • Choszczno, ul. Grunwaldzka – 2 uczniów • Choszczno, Osiedle Północne – 2 uczniów • Choszczno, ul. Rynek – 1 uczeń • Choszczno, ul. Kolejowa – 1 uczeń • Wardyń – 1 uczeń • Choszczno ul. Klonowa – 1 uczeń • Choszczno ul. Wolności – 2 uczniów • Sławęcin – 1 uczeń • Oraczewice – 2 uczniów • Choszczno ul. 1-go Maja – 1 uczeń Ośrodka Rewalidacyjno Wychowawczego BRATEK w Barlinku ul. Szpitalna 8 • Choszczno, ul. Kościuszki – 1 uczeń • Choszczno, ul. Staszica – 1 uczeń • Choszczno, ul. Jarzębinowa – 1 uczeń