2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w częściach wspólnych budynków mieszkalnych i na terenach zewnętrznych przy budynkach mieszkalnych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. położonych we Wrocławiu w zasobach TBS Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 1 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1 - dotyczy osiedla Leśnica b) Zadanie nr 2 –przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2 - dotyczy osiedli Popowice, Stabłowice oraz Żerniki c) Zadanie nr 3 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 3 - dotyczy osiedli Krzyki, Książe Małe oraz Brochów d) Zadanie nr 4 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 4 - dotyczy osiedli Karłowice, Poświętne, Psie Pole, Zakrzów oraz Kleczków 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.1-2.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1- oraz w Załączniku nr 3.1-3.4 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 1-4.
Interne Kennung: BZP.360.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminów składania ofert – dyrektywa ogólna, Ogłoszenie – data wysłania: 23/03/2026 09:43:14 (UTC+00:00) czas zachodnioeuropejski, GMT Języki, w których przedmiotowe ogłoszenie jest oficjalnie dostępne: polski Numer publikacji ogłoszenia: 201076-2026 Numer wydania Dz.U. S: 58/2026 Data publikacji: 24/03/2026
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. osiedle Leśnica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 1 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1 - dotyczy osiedla Leśnica 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 oraz w Załączniku nr 3.1 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 1
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. osiedle Popowice, Stabłowice, Żerniki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 2 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2 - dotyczy osiedla Popowice, Stabłowice, Żerniki 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 oraz w Załączniku nr 3.2 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 2
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. osiedle Krzyki, Książe Małe, Brochów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 3 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 3 - dotyczy osiedla Krzyki, Książe Małe, Brochów 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 oraz w Załączniku nr 3.3 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 3
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. osiedle Karłowice, Poświętne, Psie Pole, Zakrzów oraz Kleczków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 4 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 4 - dotyczy osiedla Karłowice, Poświętne, Psie Pole, Zakrzów oraz Kleczków 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 oraz w Załączniku nr 3.4 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 4
Interne Kennung: Zadanie 4