2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening gemeente Maashorst
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de levering en bijbehorende dienstverlening van warme drankenautomaten, ingrediënten en supplies voor de gemeente Maashorst. In totaal gaat het om 22 te leveren apparaten op 9 locaties en het correctief onderhoud van één apparaat in eigendom van de gemeente op een 10e locatie. Voor alle apparaten moeten ingrediënten en supplies worden geleverd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 22 Stück