2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Aanbesteding ICT Hardware Stichting Baasis
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het leveren van gebruiksklaar ICT Hardware; - Het leveren van laptopkarren; - Het leveren van accessoires/randassortiment; - Het geven van (aankoop)advies; - Het bieden van service en garantie; - Het uitvoeren van onderhoud; - Het uitpakken en afvoeren van verpakkingsmateriaal. Optioneel binnen de opdracht valt: - Het afvoeren van oude hardware, inclusief het aanleveren van het certificaat van vernietiging. Buiten de opdracht valt: - Het leveren van touchscreens; - Het leveren van (mobiele) telefonie. Het betreft een Raamovereenkomst (hierna te noemen: Overeenkomst) met een initiële looptijd van twee (2) vaste jaren. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog vier (4) keer te verlengen met één jaar door het lichten van optiejaren. De maximale looptijd is daarmee zes (6) jaren. De Overeenkomst expireert na afloop van de contractjaren ofwel na het bereiken van de maximale opdrachtwaarde.
Interne Kennung: 2026-ICT304236
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnen de opdracht valt: - Het leveren van gebruiksklaar ICT Hardware; - Het leveren van laptopkarren; - Het leveren van accessoires/randassortiment; - Het geven van (aankoop)advies; - Het bieden van service en garantie; - Het uitvoeren van onderhoud; - Het uitpakken en afvoeren van verpakkingsmateriaal. Optioneel binnen de opdracht valt: - Het afvoeren van oude hardware, inclusief het aanleveren van het certificaat van vernietiging. Buiten de opdracht valt: - Het leveren van touchscreens; - Het leveren van (mobiele) telefonie.