49281-2025 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – DOSTAWY OLEJU NAPĘDOWEGO 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY OLEJU NAPĘDOWEGO 2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy paliwa – oleju napędowego, odpowiednio: letniego, przejściowego, zimowego, którego sposób dostawy oraz jakość spełniać będą wymogi określone w aktualnie obwiązujących przepisach w szczególności w Ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1209) oraz w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz. U. 2024 poz. 1018) oraz spełniającego wymagania polskiej normy PN-EN 590+A1:2017-06. 2. Całkowita wielkość zamówienia podstawowego: 821m3 ON.
Vorherige Bekanntmachung: 645358-2024
Interne Kennung: ZP-1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWY OLEJU NAPEDOWEGO 2025
Menge: 821 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu podstawowego zakresu zamówienia, tj. ilości dostawy oleju napędowego w ramach realizowanego zamówienia. Największy możliwy zakres zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji wynosi 986m3 ON. Wybrany Wykonawca zobowiązany będzie umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości paliwa na takich samych zasadach, jak dostawy objęte zamówieniem podstawowym. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zmniejszeniu do 20% ilości zamówienia podstawowego w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, a w przypadkach wyjątkowych mających charakter siły wyższej, jak np: epidemii, pandemii, wojny, zmniejszenie ilości kupowanego oleju napędowego do 50%. 3. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy z tego tytułu nie przysługuje żadne roszczenie odszkodowawcze.