See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznych w ramach publicznego transportu zbiorowego w powiatowych autobusowych przewozach pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej na sieci organizowanej przez Powiat Lubiński
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług przewozowych w powiatowych autobusowych przewozach pasażerskich na sieci komunikacyjnej użyteczności publicznej Powiatu Lubińskiego oraz powiatów, z którymi Powiat Lubiński posiada lub zawrze stosowne porozumienia.
Vorherige Bekanntmachung: 246879-2026
Interne Kennung: BZP.272.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr, 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001