2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en installatie van en dienstverlening voor een Sunrey Installatie
Beschreibung: De opdrachtnemer voorziet in het detailontwerp, de engineering, productie, levering, installatie, integratie, testen, inbedrijfstelling en oplevering van een Sunrey-installatie, alsmede in de levering van de daarbij behorende documenten, berekeningen, tekeningen, interfaces, instellingen en overige werkzaamheden die noodzakelijk zijn voor een volledige en deugdelijk functionerende oplevering, een en ander zoals nader gespecificeerd in het Programma van Eisen en Wensen (hoofdstuk 8), hiervoor en hierna ‘de levering en installatie van en dienstverlening voor een Sunrey Installatie’. Eén (1)
Interne Kennung: WS3043404635
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1