See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stworzenie warunków do rozwoju terenów inwestycyjnych na terenach dawnej kopalni Biskupice przy ul. Szyb Franciszek w Zabrzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa układu drogowego w rejonie ulic Bytomskiej i Szyb Franciszek w Zabrzu wraz z infrastrukturą towarzyszącą tj. budową chodników, ścieżek rowerowych, zatok autobusowych, przepustów drogowych, odwodnienia układu drogowego, budową i przebudową sieci uzbrojenia terenu oraz oświetlenia drogowego i kanałów technologicznych. Celem inwestycji pn. „Stworzenie warunków do rozwoju terenów inwestycyjnych na terenach dawnej kopalni Biskupice przy ul. Szyb Franciszek w Zabrzu” jest polepszenie warunków ruchowych i bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego na istniejącym odcinku ulicy Bytomskiej oraz udostępnienie terenów inwestycyjnych miasta Zabrze. Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi robota budowlana opisana w Części III SWZ. Dokumentacja projektowa dla zadania inwestycyjnego opracowana została przez firmę An Archi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej 64. Inwestycja zlokalizowana jest na działkach w stosunku do których Zamawiający oświadcza, że dysponuje nieruchomością na cele budowlane. Zadanie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – VII edycja – Zamawiający otrzymał Wstępną Promesę NR Edycja7RSP/2023/339/PolskiLad. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.28.2024.EK
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111300 Abbauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45122000 Aufschlussbohrungen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45221244 Bau von Kanaltunnels, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien, 45236000 Oberbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 34922100 Straßenmarkierungen, 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
Los: LOT-0001