2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0141 - Levering Ritter armaturen
Beschreibung: Levering Ritter armaturen In het kader van deze aanbesteding is de gemeente voornemens ‘Ritter armaturen’ in te kopen. De opdracht bestaat uit het leveren van de Ritter armaturen en benodigde materialen. In hoofdstuk 5 van deze leidraad is de gedetailleerde omschrijving van de opdracht en de daaraan gestelde eisen opgenomen. Tot de Levering behoren tevens alle benodigde handelingen, maatregelen, voorzieningen en dergelijke welke benodigd zijn om de Ritter armaturen overeenkomstig de Overeenkomst te leveren op een bepaald afgesproken moment op een door Opdrachtgever nader aan te geven locatie. Het installeren van de Ritter armaturen behoort niet tot de scope van deze opdracht. Omschrijving Project Er dient een nieuwe Raamovereenkomst afgesloten te worden voor de levering van het Ritter armatuur omdat in de aankomende jaren er vanuit de gemeente Amsterdam nog steeds behoefte is voor de inkoop van het Ritter armatuur. Bijvoorbeeld voor storingen, schades, nieuwbouw en herprofileringen. De onderhoudsaannemer zorgt voor de installatie, dit valt buiten de scope van deze aanbesteding.
Interne Kennung: AI 2026-0141
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1