2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Mała retencja w leśnictwie Brzozowo – dokumentacja projektowa”
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy obiektów małej retencji nizinnej w leśnictwie Brzozowo. Celem działań jest zapobieganie niekontrolowanemu odpływowi wody z terenów użytków ekologicznych zlokalizowanych na działkach ewidencyjnych 21193, 21164/1, 21180, w obrębie ewidencyjnym Glinki, gminie Koronowo, poprzez wykonanie grobli oraz urządzenia piętrzącego – zastawki. 3.2. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia jest niepodzielny z uwagi na charakter opracowania jakim jest dokumentacja projektowo-kosztorysowa.
Interne Kennung: ZG.270.1.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001