492929-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Potraviny IV.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny IV.
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodanie potravín pre stravovacie prevádzky Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice, a to cestoviny, múka, ryža, cukor, olej, ovocie a zelenina, ktorých druh a množstvá sú stanovené ako predpokladané počas 12 mesiacov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií a požiadaviek verejného obstarávateľa pre každú časť predmetu zákazky samostatne tvorí samostatnú časť C. Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: UNLP-2026-19-NZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse, 15850000 Teigwaren, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 03211300 Reis, 15411000 Tierische oder pflanzliche Öle, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cestoviny
Beschreibung: Nákup a dodanie potravín pre stravovacie prevádzky Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice, a to cestoviny, ktorých druh a množstvá sú stanovené ako predpokladané počas 12 mesiacov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií a požiadaviek verejného obstarávateľa pre časť I. predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: UNLP-2026-19-NZ-I.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0002
Titel: Múka, ryža, cukor a olej
Beschreibung: Nákup a dodanie potravín pre stravovacie prevádzky Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice, a to múka, ryža, cukor a olej, ktorých druh a množstvá sú stanovené ako predpokladané počas 12 mesiacov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií a požiadaviek verejného obstarávateľa pre časť II. predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: UNLP-2026-19-NZ-II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse, 03211300 Reis, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15831000 Zucker, 15411000 Tierische oder pflanzliche Öle, 15411100 Pflanzenöle
Los: LOT-0003
Titel: Ovocie a zelenina
Beschreibung: Nákup a dodanie potravín pre stravovacie prevádzky Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice, a to ovocie a zelenina, ktorých druh a množstvá sú stanovené ako predpokladané počas 12 mesiacov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií a požiadaviek verejného obstarávateľa pre časť III. predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: UNLP-2026-19-NZ-III.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst