See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zlepšenie materiálno-technického vybavenia školy
Beschreibung: Predmetom obstarávania je Zlepšenie materiálno-technického vybavenia školy. Predmet obstarávania sa delí na 4 časti: 1. CNC kovoobrábacie stroje vrátane softvéru; 2. Kovoobrábacie stroje (sústruženie, frézovanie, brúsenie, vŕtanie); 3. Tvárniace a deliace stroje pre kov; 4. Drevoobrábacie stroje. Podrobný opis tovarov je uvedený v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42612000 Bearbeitungszentrum, 42621000 Drehmaschinen, 42623000 Fräsmaschinen, 48931000 Schulungssoftwarepaket, 42631000 Werkzeugmaschinen für die Metalloberflächenbehandlung, 42637000 Werkzeugmaschinen zum Bohren oder Fräsen von Metallen, 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 42633000 Biege-, Falz-, Richt- oder Planiermaschinen, 42636000 Pressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CNC kovoobrábacie stroje vrátane softvéru
Beschreibung: Predmetom obstarávania sú CNC kovoobrábacie stroje vrátane softvéru. Jedná sa o: - CNC Fréza didaktická malá s možnosťou zmeny CNC ovládania vrátane príslušenstva 2 ks, - CNC vertikálna Fréza priemyselná s možnosťou zmeny CNC ovládania vrátane príslušenstva 1 ks, - CNC sústruh didaktický malý s možnosťou zmeny CNC ovládania vrátane príslušenstva 2 ks, - CNC sústruh priemyselný s možnosťou zmeny CNC ovládania vrátanec príslušenstva 1 ks, - Softvér pre vyučovanie programovania CNC strojov vrátane príslušenstva 1 ks. Podrobný opis tovarov je uvedený v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Interne Kennung: 18/2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42612000 Bearbeitungszentrum, 42621000 Drehmaschinen, 42623000 Fräsmaschinen, 48931000 Schulungssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Kovoobrábacie stroje (sústruženie, frézovanie, brúsenie, vŕtanie)
Beschreibung: Predmetom obstarávania sú Kovoobrábacie stroje (sústruženie, frézovanie, brúsenie, vŕtanie). Jedná sa o: - Brúska hrotová s príslušenstvom 1 ks, - Brúska vodorovná rovinná s príslušenstvom 1 ks, - Dvojkotúčová brúska dvojosá na nástroje s podstavcom a zariadením na brúsenie vrtákov 2 ks, - Priemyselná stojanová brúska dvojkotúčová s motorovou brzdou 1 ks, - Sústruh univerzálny s príslušenstvom 5 ks, - Fréza vertikálna s otočnou frézovacou hlavou s príslušenstvom 3 ks, - Fréza univerzálna nástrojárska horizontálno vertikálna s príslušenstvom 2 ks, - Stolná vŕtačka vysokootáčková s LCD displejom na ovládanie stroja 3 ks, - Vŕtačka stĺpová s LCD displejom na ovládanie stroja 2 ks, - Vŕtačka otočná radiálna s príslušenstvom 1 ks. Podrobný opis tovarov je uvedený v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Interne Kennung: 18/2026-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen, 42623000 Fräsmaschinen, 42631000 Werkzeugmaschinen für die Metalloberflächenbehandlung, 42637000 Werkzeugmaschinen zum Bohren oder Fräsen von Metallen
Los: LOT-0003
Titel: Tvárniace a deliace stroje pre kov
Beschreibung: Predmetom obstarávania sú Tvárniace a deliace stroje pre kov. Jedná sa o: - Hydraulické NC nožnice na plech s príslušenstvom 1 ks, - Ohýbačka na plech segmentová 1 ks, - Elektrická kruhová ohýbačka skružovačka plechov 1 ks, - Pásová píla s príslušenstvom 1 ks, - Hydraulický dielenský lis 1 ks, - Hydraulická CNC skružovačka profilov 1 ks. Podrobný opis tovarov je uvedený v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Interne Kennung: 18/2026-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 42633000 Biege-, Falz-, Richt- oder Planiermaschinen, 42636000 Pressen
Los: LOT-0004
Titel: Drevoobrábacie stroje
Beschreibung: Predmetom obstarávania sú Drevoobrábacie stroje. Jedná sa o: - Drevoobrábacie CNC vŕtacie centrum s príslušenstvom 1 ks, - Olepovačka hrán 1 ks, - Pásová píla 1 ks. Podrobný opis tovarov je uvedený v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Interne Kennung: 18/2026-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42642100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz