2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig aannemer HMB gemeente Kerkrade
Beschreibung: De gemeente Kerkrade (hierna te noemen: “Opdrachtgever”) wenst thans de realisatie en afwerking van wanden, vloeren en plafonds alsmede inrichtings- en interieur-onderdelen zoals receptiebalie, uitgiftebalie, pantry en ombouwen voor lockers in Het Martin Buber aan één uitvoerende partij (hierna te noemen: “Opdrachtnemer”) aan te besteden middels een Europese openbare aanbesteding. De werkzaamheden c.q. opdracht omvat dan ook het volledig leveren en plaatsen c.q. realiseren van wanden en het aanbrengen van de daarop omschreven wandafwerkingen en de levering en plaatsing van deuren etc. conform de indelingstekeningen en het leveren c.q. realiseren van de verdere per ruimte omschreven vloerafwerkingen, (systeem-)plafondafwerkingen en interieuronderdelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112310 Trennwände, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwkundig aannemer
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44112310 Διαχωριστικοί τοίχοι, 45421146 Εγκατάσταση αναρτημένων οροφών, 45430000 Εργασίες επένδυσης δαπέδων και τοίχων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Bouwkundig aannemer
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1