See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 743863-2025
Interne Kennung: DZP.261.47.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: 9
Beschreibung: Lapatinibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 9
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania produktu, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.
Los: LOT-0010
Titel: 10
Beschreibung: Pertuzumabum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11
Beschreibung: Bicalutamidum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12
Beschreibung: Etanerceptum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13
Beschreibung: Dostarlimabum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14
Beschreibung: Encorafenibum. Binimetinibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15
Beschreibung: Brentuximab Vedotin. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16
Beschreibung: Preparat bezbarwny do dezynfekcji. Preparat barwiony do dezynfekcji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17
Beschreibung: MORPHINI SULFAS. Zolpidem. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18
Beschreibung: Capecytabinum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19
Beschreibung: Trametinibum. Dabrafenibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20
Beschreibung: Wismodegib. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 20