493045-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel – Dostawa mebli i sprzętu polowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli i sprzętu polowego
BeschreibungDostawa mebli i sprzętu polowego Część I „Krzesła i Fotele”, Część II „Meble drewniane”, Część III „Meble metalowe” Część IV „Sprzęt polowy” Część V „Meble na wymiar”
Interne Kennung41/WZI/26/SS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW przedmiotowym postępowaniu zaistniała obiektywna i pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Wynika ona bezpośrednio z konieczności zapewnienia zabezpieczenia warunków bytowo-szkoleniowych dla pracowników wojska, oraz żołnierzy zarówno polskich jak sojuszniczych (komponent wojsk USA) i jest rezultatem przyznania środków finansowych na zakup dopiero w połowie roku. Powyższe środki finansowe muszą zostać bezwzględnie rozliczone i zafakturowane do końca roku budżetowego. Pozostawienie standardowego 35 dniowego terminu składania ofert spowoduje, że proces wyboru wykonawcy , podpisanie umowy, produkcja i dostawa mebli przesunie się poza rok budżetowy co uniemożliwi realizację zamówienia . Przedmiotem zamówienia są standardowe i powszechnie dostępne meble, a SWZ nie zawiera barier technologicznych . Wykonawcy działający na rynku w branży meblarskiej to profesjonaliści dla, których 15 dni jest okresem w pełni wystarczającym na skalkulowanie ceny i złożenie oferty.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część I „Krzesła i Fotele”
Beschreibung„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część I „Krzesła i Fotele”
Interne KennungI
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje rozszerzenie zamówienia podstawowego o dostawy, tożsame z zamówieniem podstawowym. Szczegółowy wykaz asortymentu objętego prawem opcji określono w załączniku nr 1.1 – Formularz cenowy - opcja, 1.2 - Formularz cenowy - opcja, 1.3 Formularz cenowy - opcja, 1.4 Formularz cenowy - opcja i 1.5 Formularz cenowy - opcja do SWZ. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest wola Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu.
LosLOT-0002
Titel„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część II „Meble drewniane”,
Beschreibung„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część II „Meble drewniane”,
Interne KennungII
LosLOT-0003
Titel„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część III „Meble metalowe”,
Beschreibung„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część III „Meble metalowe”,
Interne KennungIII
LosLOT-0004
Titel„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część IV „Sprzęt polowy”,
Beschreibung„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część IV „Sprzęt polowy”,
Interne KennungIV
LosLOT-0005
Titel„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część V „Meble na wymiar”,
Beschreibung„Dostawa mebli i sprzętu polowego” Część V „Meble na wymiar”,
Interne KennungV