493048-2026 - Wettbewerb
Polen – Hemden – Koszule dla pracowników Lasów Państwowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKoszule dla pracowników Lasów Państwowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa koszul dla pracowników Lasów Państwowych wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Koszula damska z krótkim rękawem w kolorze białym z oznakami – 500 sztuk - stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia nr 52 DGLP z dnia 23 czerwca 2025 2) Koszula męska z krótkim rękawem w kolorze białym z oznakami – 1 000 sztuk - stanowi załącznik nr 2 do zarządzenia nr 52 DGLP z dnia 23 czerwca 2025 3) Koszula damska z długim rękawem w kolorze białym – 500 sztuk - stanowi załącznik nr 5 do zarządzenia nr 53 DGLP z dnia 23 czerwca 2025 4) Koszula męska z długim rękawem w kolorze białym – 1 000 sztuk - stanowi załącznik nr 6 do zarządzenia nr 53 DGLP z dnia 23 czerwca 2025 5) Koszula damska z krótkim rękawem w kolorze oliwkowym z oznakami – 300 sztuk - stanowi załącznik nr 5 do zarządzenia nr 52 DGLP z dnia 23 czerwca 2025 6) Koszula męska z krótkim rękawem w kolorze oliwkowym z oznakami – 1 000 sztuk - stanowi załącznik nr 6 do zarządzenia nr 52 DGLP z dnia 23 czerwca 2025 7) Koszula damska z długim rękawem w kolorze oliwkowym z oznakami – 300 sztuk - stanowi załącznik nr 3 do zarządzenia nr 52 DGLP z dnia 23 czerwca 2025 8) Koszula męska z długim rękawem w kolorze oliwkowym z oznakami – 1 000 sztuk - stanowi załącznik nr 4 do zarządzenia nr 52 DGLP z dnia 23 czerwca 2025 2. Dokumentacja techniczno-technologiczna stanowi Załącznik nr 9. 3. Koszule szyte na miarę stanowią do 5% ilości każdej pozycji podanej w formularzu asortymentowo-cenowym. 4. Szycie miarowe – do 20 dni roboczych.
Interne KennungHP.270.19.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18332000 Hemden
5. Los
LosLOT-0003
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości umowy brutto. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.