2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multidetektorový přístroj výpočetní tomografie – počítačový tomograf (CT)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - demontáž stávajícího přístroje (Ingenuity Elite 128, výrobce Philips) vč. stávajícího injektoru kontrastní látky (MEDRAD Stellant Certegra, výrobce Bayer Medical Care Inc), jejich ekologické likvidace a předání dokladů o jejím provedení, - dodávka 1 ks nového počítačového tomografu, 1 ks monitoru vitálních funkcí a 1 ks injektoru kontrastní látky, vč. instalace a uvedení do provozu, součástí a příslušenství, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1 Zadávací dokumentace, - zaškolení obsluhy v rámci instalace dle zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, ve znění pozdějších předpisů, zajištění a provedení zaškolení 4 pracovníků zadavatele na stejném již fungujícím zdravotnickém prostředku mimo Nemocnici Pelhřimov v rozsahu min. 4 dnů a dále zaškolení obsluhy všech zadavatelem určených pracovníků (10 osob) na dodaném a nainstalovaném zařízení v Nemocnici Pelhřimov v rozsahu min. 5 pracovních dnů, přičemž veškerá zaškolení budou provedena česky mluvícím aplikačním specialistou, - poskytování záručního servisu pro předmět dodávky po celou dobu záruční lhůty v délce min. 24 měsíců ode dne jejího převzetí zadavatelem, - provádění autorizovaného pozáručního servisu po dobu dalších osmi let ode dne uplynutí záruční lhůty, a to tak, aby uvedený předmět byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu popsanému v zadávací dokumentaci veřejné zakázky. Další informace o předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: VS_7840
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Viz § 56 a násl. zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115100 CT-Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren, 33194110 Infusionspumpen, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 80531000 Industrielle und technische Ausbildung, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz čl. 20 Zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.