See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i zakup sprzętu sportowego na potrzeby jednostek będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 6021.
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwana dalej ustawą Pzp. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i zakup sprzętu sportowego z podziałem na 11 (jedenaście) części. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18412000-0 Odzież sportowa, 37400000-2 Artykuły i sprzęt sportowy, 18512200-3 Medale, 18820000-3 Obuwie sportowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.11. oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.11. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje świadczenia wykazane w załączniku nr 1.1. – 1.11. do SWZ. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane Zamawiający określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez Zamawiającego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. Oferta, oświadczenia (JEDZ), zobowiązanie składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem. W procesie składania oferty, oświadczeń, zobowiązań czy przedmiotowych środków dowodowych na platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny Wykonawca może złożyć bezpośrednio na dokumencie, który następnie przesyła do Systemu (opcja rekomendowana przez platformazakupowa.pl) oraz dodatkowo dla całego pakietu dokumentów w kroku 2 Formularza składania oferty (po kliknięciu w przycisk Przejdź do podsumowania). Poświadczenia za zgodność z oryginałem dokonuje odpowiednio Wykonawca, podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego albo Podwykonawca , w zakresie dokumentów, które każdego z nich dotyczą. Poprzez oryginał należy rozumieć dokument podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione. Poświadczenie za zgodność z oryginałem następuje w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione.
Vorherige Bekanntmachung: 181367-2026
Interne Kennung: 12/2026/PN/Szkol i KO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i zakup sprzętu sportowego z podziałem na 11 (jedenaście) części. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18412000-0 Odzież sportowa, 37400000-2 Artykuły i sprzęt sportowy, 18512200-3 Medale, 18820000-3 Obuwie sportowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.11. oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.11. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje świadczenia wykazane w załączniku nr 1.1. – 1.11. do SWZ. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane Zamawiający określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez Zamawiającego. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: do 30 dni kalendarzowych licząc od dnia podpisania umowy przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Część I zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część II zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część III zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0004
Titel: Część IV zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część IV zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0005
Titel: Część V zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część V zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0006
Titel: Część VI zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część VI zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0007
Titel: Część VII zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część VII zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część VIII zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0009
Titel: Część IX zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część IX zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0010
Titel: Część X zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część X zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Los: LOT-0011
Titel: Część XI zamówienia - dostawa sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część XI zamówienia - dostawa sprzętu sportowego