493069-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych
Beschreibung”Dostawa produktów leczniczych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. załącznik nr 2. do SWZ. Podane w formularzu asortymentowo - cenowym ilości dotyczą okresu 6 miesięcy (na taki okres zostanie zawarta umowa), ilości te mają charakter orientacyjny i mogą się zmieniać w zależności od potrzeb szpitala. Zamawiający dopuszcza zmianę ilości asortymentowych w danej pozycji w zakresie wartości pakietu, na jaki zostanie zawarta umowa. 2. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy własnym transportem lub za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej, na swój koszt i ryzyko, do siedziby: 1) Apteka Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A., ul. Pyskowicka 47-51, 42-612 Tarnowskie Góry lub innej placówki wskazanej przez Zamawiającego – dotyczy pozycji nr 1.1, 1.2 2) do Działu farmacji szpitalnej lub innego wskazanego w zamówieniu miejsca w siedzibie Zamawiającego – dotyczy pozycji nr 1.3, 1.4 - gdzie nastąpi jego rozładunek i wydanie uprawnionym osobom - z tym zastrzeżeniem, że pracownikowi Wykonawcy wykonującemu swoje obowiązki zapewnione zostanie bezpieczeństwo m.in. poprzez unikanie bliskich kontaktów z personelem medycznym oraz z chorymi, w szczególności poprzez zapewnienie i przestrzeganie rozdzielnych dróg dostępu/kontaktów przeznaczonych odrębnie do obsługi pacjentów oraz odrębnie do obsługi dostaw produktów leczniczych przez pracowników hurtowni farmaceutycznych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: 1) Rodzaj i maksymalna wartość opcji: zwiększenie ilości zamawianych dostaw, maksymalna wartość opcji wynosi 50% wartości netto wynagrodzenia Wykonawcy. 2) Okoliczności skorzystania z opcji: Zamówienie zostanie udzielone w przypadku, gdy zaistnieje uzasadniona potrzeba i możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać lub skorzystać w części; 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego: orientacyjną ilość zamawianych dostaw w ramach przedmiotowego uprawnienia Zamawiającego oraz termin obejmujący zamówienie zamawiane w ramach prawa opcji; 6) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy; 7) Zamawiający zastrzega, że przewidziane 50% wartości zamówienia w ramach prawa opcji jest wielkością maksymalną, a ilości procentowe mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy; 8) Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w okresie trwania umowy lub z możliwością wydłużenia terminu obowiązywania umowy, z terminem maksymalnie do 3 miesięcy.