2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz, rozvoj a technická podpora služeb NIPEZ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění provozu, rozvoje a technické podpory služeb Národní infrastruktury pro elektronické zadávání veřejných zakázek (dále jen „NIPEZ“) a technologické infrastruktury potřebné pro provoz služeb NIPEZ. Podrobná specifikace požadovaných služeb provozu, rozvoje a technické podpory je obsažena v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 8 zadávací dokumentace. Podrobná specifikace služeb NIPEZ, jejichž provoz, rozvoj a technická podpora je předmětem veřejné zakázky, je obsažena v příloze č. 6 závazného návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 8 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ/2025/064/1446
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001