2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Suserz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa jednego, fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Suserz z napędem 4x4
Interne Kennung: RGPiR.271.5.2025.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa jednego, fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Suserz z napędem 4x4. Przedmiot zamówienia i jego wymagania szczegółowe opisano w załączniku nr 10 do SWZ – specyfikacja techniczna – minimalne wymagania